ZALOGUJ
 
jako Użytkownik »

jako Opiekun »
Strona główna > domy kultury i biblioteki > Centrum Kultury Browar B > Przepływy – wystawa makramy, obiektów artystycznych i malarstwa Agaty Zalewskiej-Czech
Podziel się
Facebook
Instagram
Pinterest

Przepływy – wystawa makramy, obiektów artystycznych i malarstwa Agaty Zalewskiej-Czech

Serdecznie zapraszamy na wystawę makram, obiektów artystycznych i malarstwa Agaty Zalewskiej-Czech pt. „Przepływy”. Agata Zalewska-Czech mieszka w Gostyninie, gdzie od kilku lat prowadzi pracownię makramy dla dzieci i kobiet, pod nazwą „Craft on the tree”. Zawsze kochała doświadczać świat poprzez sztukę. Lepiła w glinie, szyła na maszynie, malowała na szkle, tworzyła... przeczytaj wszystko »
Adres
Centrum Kultury Browar B
ul. Łęgska 28
87-800 Włocławek
Kujawsko-Pomorskie
Dokładne miejsce wystawy
Galeria Sztuki „Antresola” (wejście od ul. Bechiego)
transport publiczny
transport publiczny
dostępność
dostępność
Wystawa czasowa: 2024.03.23 - 2024.05.18
Dzień tygodnia Godziny otwarcia
wtorek
11:00 - 18:00
środa
11:00 - 18:00
czwartek
11:00 - 18:00
piątek
11:00 - 18:00
sobota
14:00 - 18:00
Bilety
normalny 2.00 PLN

Serdecznie zapraszamy na wystawę makram, obiektów artystycznych i malarstwa Agaty Zalewskiej-Czech pt. „Przepływy”.

Agata Zalewska-Czech mieszka w Gostyninie, gdzie od kilku lat prowadzi pracownię makramy dla dzieci i kobiet, pod nazwą „Craft on the tree”. Zawsze kochała doświadczać świat poprzez sztukę. Lepiła w glinie, szyła na maszynie, malowała na szkle, tworzyła techniką decoupage, rysowała, malowała obrazy, filcowała, uczyła się wikliniarstwa. Swoją przygodę z makramą rozpoczęła na początku 2019 roku. Aktualnie jest studentką Arteterapii, w której, dzięki sztuce, łatwiej wyrazić można uczucia i emocje. Od 2021 roku prowadzi warsztaty z makramy, gdzie uczy podstawowych splotów oraz techniki wiązania sznurków.

Na wystawie Agata Zalewska-Czech zaprezentuje około 25-30 prac zrobionych ze sznurka, czyli makramy oraz obrazy malowane ciałem i kilka stojących obiektów malowanych i zaplecionych w sznurki. Dlaczego „Przepływy”? Bo w życiu wszystko płynie i nic nie jest stałe.

Komentarze wyświetlą się po weryfikacji przez moderatora, a ocena po zebraniu pięciu komentarzy.